Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Anasayfa / Bilgilendirme / TÜRMOB KART HK.
turmobkart

TÜRMOB KART HK.

Sayın Üyemiz,

TÜRMOB tarafından yürütülen TÜRMOBKart projesinde gerekli teknik çalışmalar tamamlanmış olup, Aday Meslek Mensuplarımıza kimlik belgeleri verilecektir. Kimlik belgelerinin herhangi bir yanlışlığa mahal vermeden basılabilmesi için, bu belge üzerinde yer alacak bilgilerin güncel olması büyük önem taşımaktadır.

Bu kapsamda, kartlar basılmadan evvel aday meslek mensuplarımızca TÜRMOB Kart Aday Meslek Mensubu Kimlik Kartı Ön Başvuru sistemi ( http://turmobkart.tesmer.org.tr ) üzerinden bilgi ve fotoğraf güncellemesi yapılması gerekmektedir. 01/01/2018 tarihine kadar bilgilerini güncellemeyen meslek mensuplarının ve aday meslek mensuplarının kimlik belgeleri, mevcut bilgiler ve fotoğraflar esas alınarak basılacaktır.

Kimlik belgeleri bir sefere mahsus Birlik tarafından ücretsiz basılacaktır.. Basılan kartta yer alan bilgilerin hatalı, yanlış veya eksik olduğu durumlarda, yeni kart ücret karşılığı basılacaktır.

SİVAS SMMM Odası

http://www.turmob.org.tr/TurmobWeb/ContentPageDetail.aspx?param=BBHgOIteDAB2+CIiLEl7FGdtv0W2Im9EskTggb5YJlX5FQDtVXy+1fL1MN379mLwcFzcTxqjBDqg8PCtcQch5A==

Bu Haberi de İnceleyin

bilirrr

Bilirkişilik Eğitim Programı ve Listesi

    Derslere katılım zorunludur. Eğitim süresince  görevli gözlemci  bulunacaktır. Sivas SMMM Odası